Chrome Kayıtlı Şifreleri Görme

Google chrome kullanıcıları , chrome üzerinden girilen şifreleri nasıl görebilirsiniz ? Chrome üzerinden girilen facebook,hotmail,twitter vs. bütün şifreler görülebilir. Tabiki şifrenin kaydedilmiş olması gerekiyor.

Şifreleri Görmek

  1. Tarayıcı araç çubuğunda Chrome menüsünü  tıklayın.
  2. Ayarlar‘ı seçin.
  3. Gelişmiş ayarları göster‘i tıklayın.
  4. Kayıtlı tüm kullanıcı adlarının ve şifrelerin bir listesini görmek için “Şifreler ve formlar” bölümünde Kayıtlışifreleri yönet‘i tıklayın.

işte chrome üzerindeki bütün şifreler bu alana kaydediliyor. Bütün şifreleri buradan görebilir. Veya güvenliğiniz için kendi şifrelerinizi kontrol edip silebilirsiniz.

Adsız

Previous Facebook Hesabını Tamamen Silmek
Next Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır?

About author

You might also like

Bilgisayar 0 Yorum

Windows 10’da Fotoğraf Görüntüleyicisini Açmak

Yeni bir metin belgesi açıp metin belgesinin içine aşağıdaki kodları baştan sona aynen kopyalayın. Bu metin belgesini Dosya kısmında Farklı Kaydet olarak kaydedin. Bize dosyanın ismini ve kayıt türünü soracaktır.

Bilgisayar 0 Yorum

Print Spooler servisi sürekli durma hatası

Servisler den Print Spooler’ i (Yazdırma Biriktiricisi) durdurun •System32 klasörünün altında yer alan spool ve onun altında yer alan PRINTERS klasörünü açın •PRINTERS klasörü altında *.shd ve *.spl uzantılı tüm

Bilgisayar 0 Yorum

Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır?

Bilgisayar Neden Yavaşlar? İlk akla gelen neden zararlı bir yazılım bulaşmış olmasıdır. Gerçekten de oldukça yaygın bir sorun bu. Bunun için hemen bir virüs programının yüklenmesi gerekiyor(eğer yüklü değilse). Virüs

0 Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply